OUR SERVICES

השירותים שלנו

המטרה שלנו היא לפשט את תהליך הייצור,שהוא מורכב מטבעו ,עבור הלקוח ולספק את התוצאה הטובה ביותר ללא פשרות, באמצעות מגוון שירותים שנותנים מענה מקיף לייצור מוצר, החל משלב הפיתוח ועד למוצר מוגמר. אנו מתמחים בעבודה עם רוב סוגי החומרים מסריגים ואריגים ועד בדים סינטטים ועורות.
בשונה מעבודה מול כל נותן שירות בנפרד, אנחנו מלווים את המעצב לאורך שלבי הייצור והפיתוח הנדרשים וחוסכים תקלות שנובעות מחוסר ניסיון. שלבי הייצור שלנו מתבצעים בשיטות מודרניות ויעילות לניצול מקסימלי של חומרי הגלם וצמצום הבלאי.
אנחנו גאים לייצר את הרוב המוחלט של המוצרים שלנו בארץ ולשמר את הייצור המקומי בדרכנו.

איתור בדים

איתור בדים הוא שלב משמעותי בפיתוח ויצירת מוצר.
אנו עובדים בצורה שוטפת עם מחסני בדים מגוונים שמתמחים בייבוא בדים מסוגים שונים  עם מנעד רחב של צבעים מטורקיה איטליה ויפן. בין אם המוצר שלכם מורכב מאריגים,סריגים או עור אנו נדע להתאים את החומר הנכון לפי מאפיינים שונים כמו משקל, צפיפות,סוגי סריגה/אריגה, ועוד.. גם לאחר שלב הייצור סוג החומר הוא משמעותי וחשוב לתהליכים כמו הדפסה, הטבעה וכו׳ ולכן חשוב לתכנן מראש בצורה נכונה את בחירת הבד/עור לקבלת תוצאה אופטימלית

פיתוח מוצר

שלב הפיתוח הוא בעצם החלק שבו אנו בונים עם הלקוח את מאפייני המוצר ומתרגמים את החלום ׳על הניר׳ בצורה מפורטת ובשפה מקצועית ל׳תיק מוצר׳ כך שבכל תחנות הייצור השונות יהיה ברור איך לבצע את העבודה בדרך שהתכוונו. לתיק המוצר שכולל בתוכו איורים טכניים,הדמיות ופירוט מדוייק לכל שלבי התהליך משקל רב לרמת הדיוק של המוצר הסופי .

תדמיתנות

אנו מספקים שירותי תדמיתנות בשתי הדרכים המקובלות: דיגיטלית או ידנית
בהתאם לבחירת הלקוח, מדגם קיים או סקיצה.
פיתוח הגזרה ודירוג המידות נעשה בהתאם לסרגל המידות הנדרש עם התייחסות לקהל היעד של המוצר.בסיום שלב פיתוח הגזרה אנו מייצרים דגם ראשוני ויחד עם הלקוח בוחנים אם יש צורך בשינוי הפרופורציות  או סוג הבד.

גזירה תפירה

לאחר שהדוגמא הראשונית מאושרת,סוג הבד והצבעים  נבחרו, יוצאים לדרך ומתחילים לייצר.
גזירת הבדים מתבצעת בצורה ממוחשבת שמביאה לניצול מקסמלי של הבד מה שמשפיע מאוד על עלות המוצר הסופי.בשלב זה אנו מתייחסים ליחסים שונים בין המידות וכך מתכננים את המלאי בצורה נכונה בהתאם לקהל היעד.בסיום הגזירה,כל חלקי הגזרה נשלחים למתפרות יעודיות לסוג המוצר שמתנהלות תחת בקרת איכות קפדנית ביותר. בתום תהליך התפירה המוצרים יעברו לשלב הגיהוץ ולאחר מכן אריזה, שתתבצע לפי דרישת הלקוח.

דפוס

עולם הדפוס הוא מגוון וכולל בתוכו שיטות שונות להעברת הגרפיקה הנדרשת על גבי הבגד, כל שיטה מתאימה לבדים שונים ותיתן תוצאה שונה לכן חשוב מאוד לבחור בטכניקת דפוס המתאימה למוצר.
אנו עובדים עם בתי הדפוס הטובים ביותר בארץ שמשתמשים בטכנולוגיה המתעדכנת מידי שנה להשגת תוצאה מדוייקת שנשמרת לאורך זמן.
שיטות הדפוס שאנו עובדים איתן הן:
דפוס משי- (עד שמונה צבעים)
דפוס דיגיטלי DTG- על צבעים כהים או בהירים
דפוס אולאובר DTG- על בדים
סובלימציה- על בדים סינטטים ומוצרי מדף שונים

רקמה

רקמה היא דרך מעולה להוסיף ערך למוצר שלכם ולמתג אותו בצורה שונה.
אנו עובדים עם מכונות רקמה תוצרת יפן שמאפשרות שילוב של 18 צבעים שונים בגרפיקה אחת. נתן לרקום על מוצרים מוכנים כמו כובעים חולצות וכו׳ או על פאצ׳ים המתאמים לתפירה.

שטיפה וצביעה

כשלא מוצאים את הבד בגוון המדוייק אנחנו נמליץ על צביעה או שטיפה של צבע בסיסי עד לקבלת תוצאה מתאימה בסטון ווש, טאי דאי או צביעה ביחידה.
אנחנו שוטפים וצובעים פריטים שונים כמו חולצות תיקים וג׳ינסים, וכמו כן נותנים שירותים של ׳דיסטרס׳: קרעים ושיופים למוצרים עם בדים מתאימים.

תויות ותגיות

כחלק מבנית מוצר מוגמר אנו מציעים אפשרות לייצור תויות/תגיות בהתאמה אישית.
התויות מיוצרות בחו״ל במפעלים שעובדים איתנו כבר זמן רב, ומספקים מוצר בסטנדרט גבוה ובמחיר נוח. כשנכנסים לתהליך ייצור התויות אנו ממליצים לבנות ׳קולקציה׳ שבה מבחר של כמה סוגים וגדלים של תויות כדי שיתאימו לשימושים שונים, לדוגמא: תוית לוגו,תוית הרכב בד,תוית מכפלת,תוית תפר צד,ועוד..
אנו נכוון ונדריך אתכם לגבי סוגי התויות/תגיות השונות ומה הכי מתאים למוצר שלכם.

Open chat
Whatsapp
היי, אני כאן לכל שאלה