ברוכים הבאים!

אנחנו סקינט קריאייטיב, סטודיו מקומי לפיתוח וייצור בגדים.
אנחנו אוהבים ללמוד, מעריכים איכות ומאמינים ביצירה.

היי, אנחנו קרן ותומר,
בני זוג עם תשוקה ליצירה, עיצוב ואופנה. אנחנו שואבים השראה מ׳העולם הישן׳ כשעוד היו מייצרים משהו כדי שהוא ישאר לאורך זמן.
אנו מאמינים שכל מוצר סופי טוב נוצר משיתוף פעולה נכון ונרגשים לשמוע על הפרויקט שלכם.

לפני שמונה שנים הקמנו את העסק הראשון שלנו יחד Skint & Minted , מותג סטריטוור תל אביבי לבגדי גברים בייצור מקומי עם הקפדה על איכות החומר, הגזרה ושילוב עבודות יד על הפריטים השונים. משם הדרך היתה קצרה לחלוק את הכלים והידע שצברנו, עם מעצבים ובעלי עסקים שונים שחיפשו מוצר ברמה גבוהה, שונה וללא פשרות לצוות או לקולקציה שלהם.

בסקינט אנו מאגדים את כל שירותי הייצור והפיתוח השונים תחת קורת גג אחת, מעיצוב וייצור קולקציות ועד מוצרי מדף בתקציבים שונים. אנו מלווים את תהליך הייצור החל משלב הרעיון, בחירת החומר, גיזרה, גזירה ותפירה, דפוסים שונים, רקמות, שטיפות ותוויות. הכול תחת קפדה על לוחות זמנים מדוייקים, הקפדה על הפרטים ובקרת איכות גבוהה. יש לנו נסיון בפיתוח וייצור מוצרים שונים מעולם הטקסטיל.

אחד העקרונות שלנו בסקינט הוא להיות נגישים גם למעצבים/עסקים קטנים, ומציעים רכישה של מוצרים ייעודיים באיכות גבוהה ובכמויות קטנות. בקטגורית המוצרים במלאי תוכלו למצוא חולצות, כובעים, תיקים וסינרים, לגברים ונשים בצבעים מגוונים שמתחדשים כל עונה.

חרטנו על דגלנו חדשנות ומקוריות בכל הקשור לעיצוב וייצור. באנו לשנות את התפיסה שבשביל לייצר מוצר איכותי ללא פשרות צריך להתחייב לכמויות עצומות, אנחנו כאן כדי לחלוק את הידע והנסיון שלנו להוציא את הפרוייקט שלכם לפועל בצורה הכי נכונה, ובסטנדרט גבוה. אנו משלבים את עולם הטכנולוגיה עם עולם הייצור, ובאים לתת ביטוי שונה וייחודי תוך כדי התחשבות בצרכים הספציפים בתחום הפעילות של כל עסק ולספק מוצר פונקציונלי, איכותי וייחודי בייצור מקומי ללא פשרות.

Open chat
Whatsapp
היי, אני כאן לכל שאלה